Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 03:37

​Publikohet kënga RIP, pjesë e saj edhe Rita Ora

| 15/03/2019 14:09

RIP është titulli i këngës në të cilën është pjesë këngëtarja shqiptare Rita Ora.

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim në mes Sofia Reys, Rita Ora dhe Anitta, ku Rita është mysafire.

Videoklipi i këngës është lansuar në kanalin muzikor youtube dhe ka tejkaluar gjysmë milioni shikime.

Ndërsa Rita Ora është shprehur e lumtur për këtë bashkëpunim.

“Shumë e lumtur me qenë pjesë e  RIP me të mrekullueshmet Sofia Reys dhe Anitta, prehu në paqe. Faleminderit të gjithëve për përkrahje”, ka shkruar Rita në Instagram./KosovaPress/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress