Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 15.12.2018 01:45

​Pse ofshajnë femrat gjatë seksit?

Londër | 16/04/2018 14:49

Kjo pyetje më në fund ka marrë një përgjigje të qartë.

Gjysma e femrave kanë pranuar se ofshajnë në shtrat në mënyrë që partneri i tyre të kryejë aktin para kohe, ndërsa shumica ka zbuluar se këtë e bëjnë pasi ndihen më mirë.    

Performanca seksuale dhe vokalizimi gjatë seksit është sigurisht një mënyrë e shkëlqyeshme për femrat që të marrin atë që duan në shtrat dhe është e qartë se ato sot janë më të forta se kurrë, pasi gjejnë inkurajim, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress