Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:34

​Provokojnë keq (Foto)

Majami | 18/04/2018 17:05

Gabby Allen dhe Stephanie Davis kanë pozuar në mënyrë provokuese, në një ndër paraqitjet e tyre të shpeshta në rrjetet shoqërore të cilat shoqërohen me pamje të nxehta.

Ish-yjet e Hollyoaks dhe Love Island janë duke kaluar pushimet së bashku në Marbella, transmeton  KosovaPress.

Ato janë të shoqëruara edhe nga trajneri personal Sally Harding gjatë pushimeve.

Treshja ka qëndruar para një pishine derisa kanë treguar pamjen e tyre hot në bikini.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress