Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 28.01.2020 04:08

​Pronarja lan këmbët e punëtoreve, zbuloni arsyen e këtij veprimi (VIDEO)

Prishtinë | 05/11/2019 07:46

Një pronare shprehu vlerësimin e saj për punëtoret më të mirë duke u larë këmbët.

Të gjitha kishin arritur një numër të madh shitjesh, duke firmosur kontrata me shumë klientë, gjë që i sjell shumë të ardhura kompanisë.

Videoja është bërë virale në rrjete sociale, ku duken punëtoret e rreshtuara, ndërkohë që pronarja është ulur dhe u fërkon këmbët.

Ngjarja e pazakontë ndodhi në 2 nëntor në një ceremoni në Kinë. Emri i firmës së pronares nuk dihet, por shiten produkte kozmetike.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress