Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:53

​Po, kjo është Meg Ryan

Nju Jork | 12/10/2017 19:18

Ajo dikur ishte ëmbëlsira e Hollywood-it dhe më pas filloi me kirurgji estetike.

Aktorja ishte ylli i filmave romantikë, por sot ajo duket krejtësisht ndryshe.

Meg Ryan, 55-vjeç, nuk është shfaqur në film për një kohe të gjatë, por fotografët e vunë re në një shëtitje në Nju Jork. Ylli i filmave romantikë "Kur Harry takoi Sally", "Ju keni postë" dhe "The Romance in Seattle" ka ndryshuar mjaft shumë gjatë dekadës së fundit.

Meqenëse Hollywoodi është i vetmi imperativ që të jesh më i ri, Meg ra nën presion dhe shkoi edhe në disa operacione. Përveç shtrëngimit të fytyrës, ajo mbushi buzët e saj, por sot nuk duket aq mirë, transmeton KosovaPress.

Aktorja shkoi në Nju Jork me të dashurin John Mellencamp, një muzikant me të cilin u ribashkua vitin e kaluar pas një pushimi që zgjati për një vit. Të dy ata ishin të veshur në rroba sportive.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress