Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:26

​Planifikon albume të reja

Los Anxhelos | 16/05/2018 17:52

Kanye West duket se është duke punuar në këngë të reja për albumet e tija të radhës.

Këngëtari i hitit 'Bound 2' ka postuar një video në Twitter ku qëndron para dy tabelave të bardha me pesë tituj, për të cilët besohet të jenë emrat për albumet e reja, përfshirë 'Ye', 'Kids' dhe 'Push', transmeton KosovaPress.

Postimi i Kanye vjen disa orë pasi reperi 40-vjeçar pranoi se ka hequr dorë nga telefoni i tij për t’u siguruar që të mos pengohej derisa punon në muzikën e tij.

Bashkëshortja e tij, Kim Kardashian më herët kishte deklaruar se reperi është duke punuar në pesë albume dhe se ishte shumë i zënë për të marrë pjesë në Met Gala.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress