Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.11.2018 02:22

​Plaçkitet bashkëshortja e futbollistit Srna

Kiev | 06/12/2017 16:12

Mirela Foriq në qendër të Kievit ka mbetur pa veturën e saj të çmuar.

Mediat ukrainase shkruajnë se Mirela ka paraqitur rastin në polici, transmeton KosovaPress.

Bashkëshortja e futbollistit kroat është gjetur në Ukrainë në cak të hajnave. 

Asaj i është vjedhur vetura e shtrenjtë Range Rover, ndërkohë që hajnat ende nuk janë kapur.

Foriq dhe Srna janë në martesë që nga viti 2010, dhe kanë dy fëmijë.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress