Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 25.04.2019 08:51

​Pete Davidson bllokon Ariana Grande: Nuk je e mirë për shëndetin tim

Nju Jork | 06/12/2018 13:08

Ariana Grande arriti te Pete Davidson pas ndarjes së tyre - por ai dëshironte zero kontakt me yllin e muzikës pop.

Një burim tha për revistën People se këngëtarja e hitit "No Tears Left to Cry" i dërgoi një mesazh komedianit të emisionit Saturday Night Live, pas ndarjes së tyre këtë vjeshtë, transmeton KosovaPress.

"Ai e bllokoi atë dhe tha: "Ti nuk je e mirë për shëndetin tim. Nuk mund ta kem këtë në jetën time", thotë burimi.


Zëdhënësi i këngëtares nuk ka komentuar deklaratën, por ishte vetë Ariane Grande që konfirmoi se Pete e ka bllokuar atë në rrjetet sociale.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress