Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:54

​Përfundojnë telashet

Londër | 11/10/2017 20:40

Dukesha Kate është paraqitur në publik pas një muaji.

Ajo kishte probleme për shkak të shtatzënisë së tretë, transmeton KosovaPress.

Kate (35) u paraqit në publik për herë të parë, pasi familja mbretërore njoftoi se është për herë të tretë shtatzënë.

Ajo ka humbur shumë kilogramë muajve të fundit dhe nuk kishte dalë në publik me javë të tëra.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress