Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 26.04.2018 07:08

​Për familjen Kardashian problemet nuk kanë të ndalur

| 11/01/2017 16:23

Tani më të gjithë e dinë që Kim Kardashian ishte sulmuar në Paris ku i grabitën disa bizhuteri me vlerë shumë të madhe.

Por grabitjet siç duket nuk u ndalën edhe pse grabitësit në Paris janë arrestuar, shkruan “Cosmopolitan”. Dyqani “DASH” që pronare janë Kim, Khloe dhe Kourtney Kardashian u grabit nga një femër të Hënën, transmeton KosovaPress.

Ajo grabiti rroba dhe parfume me vlerë 1,600 dollar dhe motrat Kardashian nuk kanë ende asnjë koment lidhur me këtë.

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress