Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 11:44

​Paris Hilton shkëlqen në shoun e modës Lanyu (Foto)

Nju Jork | 12/09/2017 16:32

Thonë se gjithçka që shkëlqen nuk është ari dhe sigurisht që ky ishte rasti kur Paris Hilton mbante një fustan dramatik në shfaqjen e modës Lanyu në Javën e Modës në Nju-Jork.

Ajo tregoi trupin e saj të hollë. Tridhjetegjashtëvjeçarja ishte e veshur në një fustan të bukur që të bie në sy.

Rivalja e saj Sophie Monk ka thënë se Paris Hilton ka “vjedhur” ish-të dashurin e saj Benji Madden pasi ata u ndan në vitin 2008, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress