Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 19.08.2019 05:13

​Pa komplekse si Eva Herzigova!

| 16/05/2019 10:53

Ajo është bashkuar me një mori yjesh në Francë për Festivalin e 72-të të Filmit në Kanë.

Dhe Eva Herzigová siguroi që të gjithë sytë ishin në të, ndërsa ajo zgjodhi të shkonte në darkë me një fustan të zi.

46-vjeçarja tregoi kthesat e saj femërore dhe ishte e mrekullueshme.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress