Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 14.12.2018 07:49

​Nuk ka fat në dashuri

Los Anxhelos | 13/03/2018 12:41

Adriana Lima është deklaruar për herë të parë pas ndarjes nga shkrimtari turk, Metin Hara.

Ata kishin qëndruar disa muaj në lidhje dhe i kanë dhënë fund lidhjes, transmeton KosovaPress.

Lima së fundi ka postuar në Instagram fotografinë kushtuar dashurisë së madhe, siç thotë vetë ajo - familjes.

“Dhurata më e madhe, familja- buzëqeshja e njerëzve të cilët i dashuron. Kjo fotografi flet për të gjitha, në botën time ekziston një mbretëreshë dhe emri i saj është Julia, inspirimi im... Burimi im i fuqisë...",  shkruan Lima në përshkrimin e selfit, të cilin e ka ndarë me fansat dhe ndjekësit në rrjetin shoqëror.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress