Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 03:53

​Njihuni me fëmijët e kopshtit ‘Borëbardha’

Prishtinë | 12/06/2019 13:43

Në kuadër të vizitave nëpër kopshtet për fëmijë, ekipi i emisionit ‘Foleja’ këtë javë ka vizituar fëmijët e kopshtit ‘Borëbardha’ në Fushë Kosovë.

Në linkun më poshtë mund të njiheni me fëmijët e këtij kopshti si dhe aktivitetet që zhvillojnë aty.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress