Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 24.06.2018 10:16

​Një puthje për Justin?!

| 16/07/2017 20:03

Sahara Ray ishte lajm kryesor në mediat rozë vitin e kaluar pas fotove të pushimeve në Hawai me Justin Bieber.

Që prej asaj kohe ajo është duke shijuar famën dhe pushimet luksoze nuk i kanë munguar. Sahara është shfaqur së fundmi tejet provokuese, ndërsa është e veshur me bikini të bardha. Ajo ka dhuruar edhe një puthje, ndoshta për Justin Bieber?!

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress