Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 08:16

​Një nga aktoret më të bukura në botë rikthehet në skenë pas 10 vjetësh

Los Anxhelos | 18/09/2019 15:15

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Mandy Moore ka lansuar një këngë të re pas dhjetë vjetësh.

Këngëtarja bëri edhe video-klipin e "When I Wasn't Watching", ku në kuadrot kryesore të tij shfaqet vetëm ajo.

Kënga e zhanrit pop u shfaq në publik më 16 shtator, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress