Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 19.08.2019 05:11

​Nicole Scherzinger me të dashur të ri?

Londër | 10/02/2019 18:20

Këngëtarja e famshme Nicole Scherzinger befasoi shumë kur konfirmoi informacionin se ajo ishte ndarë me lojtarin e famshëm të tenisit Grigor Dimitrov.

Ajo tha se marrëdhënia e tyre mbaroi pas disa mosmarrëveshjeve të shumta që kishin, por nuk donte të fliste për mashtrimin e supozuar të Grigoro si arsye kryesore për shpërbërjen e tyre, transmeton KosovaPress.

Por ish-anëtari i grupit "Pussycat Dolls" dhe ish-e dashura e vozitësit të Formula 1 Lewis Hamilton, nuk ka pritur për një kohë të gjatë të jetë beqare.


Siç shkruajnë mediat britanike, këngëtarja e bukur pak pas pushimit ka marrë një ofertë për lidhje nga futbollisti Jamie Redknapp.


Jamie i bëri një telefonatë për të dalë së bashku, por këngëtarja tha se ende nuk ishte gati, por se do t'i lajmërohej ‘nëse do të vijë deri te kjo’.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress