Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.07.2019 04:52

​Nicki Minaj kërcënon: "Nëse më prekni, do të vdisni"

Los Anxhelos | 12/09/2018 19:27

Këngëtarja e njohur ka dalë në publik me një kërcënim të rrezikshëm, pas rrahjes që pati me kolegen e saj Cardy B.

“Nëse vendosni duart mbi disa njerëz, ju do të vdisni. Pikë!”, tha Nicki Minaj.

35-vjeçarja foli për ‘duelin” e saj me Cardi B (25) dy ditë më parë. Ajo thotë se  ndihet e turpëruar dhe është një turp se si ato janë dukur para një turme njerëzish. Ajo shtoi se nëse Cardi B vazhdon  të rrahet me njerëz, ajo do të vdesë.


Por, as Cardi B. nuk ka heshtur pas incidentit. Ajo thotë se Nicki po i referohej vajzës së saj Culture, kishte pëlqyer komentet e saj mbi amësinë e saj dhe foli për aftësitë e saj për vajzën.

"Të flisni për fëmijën tim dhe çfarë lloj nëne jam, është një kufi që nuk shkon shumë larg. Kam punuar tepër që dikush të luaj me suksesin tim ", shkruan Cardi në rrjetet shoqërore.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress