Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 18.01.2019 01:48

​Naomi Campbell, perfekte dhe e paarritshme (FOTO)

| 16/05/2018 12:55

Naomi Campbell ka qenë, është dhe do të jetë gjithmonë një mit.

Bukuria e saj është mahnitëse, sjellja e saj është e paarritshme, eleganca e saj është legjendare.

Këtë e ka treguar sërish në Kanë, e veshur me një fustan të zi që i zbulonte gjoksin, por me mjaft stil ajo nuk ekspozoi asgjë.

Përflitet se ajo do të tërhiqet nga karriera e saj, por kjo femër, edhe pse në moshën 48 vjeçare, është akoma perfekte dhe e paarritshme.

Temat:

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress