Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 23.02.2018 07:27

​Mposht peshkaqenin duarthatë

Sidnej | 14/11/2017 15:09

Një mjek britanik ka grushtuar peshkaqenin dhe ka arritur të shpëtojë nga dhëmbët e tij vdekjeprurës në Australi.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin Avoka, 90 kilometra në veri të Sidnej.

Charlie Fray (25) ishte ujë kur papritmas aty doli bisha e frikshme.

Ai nuk u frikësua por vendosi të përballet me peshkaqenin, duke i dhënë disa grushte në kokë.

Frey shpëtoi nga më e keqja me disa plagë në krah.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress