Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.10.2019 03:48

​“Mjaltë nga Shkëmbi” pjesë e PriFest

Prishtinë | 11/07/2019 11:20

“Mjaltë nga Shkëmbi” filmi dokumentar që i kushtohet heroit të kombit Zahir Pajaziti është pjesë e Festivalit të Filmit PriFest.

Filmi do të shfaqet më 16 korrik në sheshin që mban emrin e heroit në Prishtinë.

“Honey from the Rock”(Mjaltë nga Shkëmbi) është realizim i regjisorit dhe skenaristit amerikan Douglas Beck dhe atij nga Kosova Valdrin Fetahu./KosovaPress/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress