Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 07:51

​​ Miley Cyrus, tatoo dedikuar babait të saj

| 20/03/2017 17:41

Këngëtari i hitit “Achy Breaky Heatrt”, 55 vjeçari Billy Ray Cyrus vendosi një foto në rrjetin social Instagram ku shihet këmba e djathtë e bijës së tij Miley Cyrus me shkrimin “Babi”.

“Kjo është jetë tatoo më e mirë që kam parë ndonjëherë” shkroi ai.

Billy Ray kohëve të fundit shpërtheu në mediat sociale. për këngëtaren e hitit “ Wrecking Ball” me komente. Në fillim të këtij muaji, ai postoi një fotografi të bukur por misterioze të Mileyt në një fustan të bardhë, dhe u përgjigj në Twitter për shumë fansa të cilët pyesnin nëse ajo ishte martuar me Liam Hemsworth.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress