Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.11.2018 02:21

​Mila dhe Ashton për herë të parë në tepihun e kuq pas 17 vjetësh

Nju Jork | 06/12/2017 16:07

Çifti i aktorëve Mila Kunis (34) dhe Ashton Kutcher (39) njihen që 21 vjet.

Pas shumë vite miqësie, ata u dashuruan dhe u bën çift në vitin 2012, ndërsa u martuan dhe kanë vajzën Wyatt dy vjet më vonë. Sot kanë edhe djalin Dimitri.

Edhe pse janë njëri nga çiftet më të njohura të Hollywoodit, Mila dhe Ashton nuk janë fokusuar shumë në dritën e reflektorëve, transmeton KosovaPress.

Kështu ata janë paraqitur së fundi në tepihun e kuq 0për herë të parë qëkur janë së bashku.

Herën e fundit së bashku janë parë në vitin 2000. Ata dukeshin shumë të dashuruar  në ndarjen e shpërblimeve të qendrës kërkimore të NASA-s.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress