Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.06.2019 02:17

​Merr pushim

Kanberra | 09/10/2018 17:57

Katy Perry nuk është e fokusuar në bërjen e albumit të saj të ardhshëm.

Këngëtarja e "I Kissed a Girl" tha në një intervistë me Footwear News tha se do të marrë pushim pasi kaloi 10 vjet turne.

Perry përfundoi turneun e saj të katërt dhe të fundit "Dëshmitar" në gusht.

"Unë kam qenë në rrugë për si 10 vjet, kështu që nuk do të shkoj për të bërë një rekord tjetër. Ndihem sikur kam bërë shumë, "tha ylli 33-vjeçar.

Perry tha se ajo ishte e përkushtuar për të qenë një këngëtare që kur ishte 9-vjeçe dhe tani nuk ndien thirrjen për të provuar veten si artiste, transmeton KosovaPress.

"Dua të bëj muzikë, më pëlqen të shkruaj. Por unë nuk ndihem sikur unë jam pjesë e një loje më. Thjesht ndjehem sikur jam artist. Nuk ndihem sikur duhet të dëshmoj çdo gjë, e cila është një ndjenjë lirimi", tha këngëtarja.

Perry tani është fokusuar në interesa të tjera në jetën e saj, si p.sh. linja e saj e re e këpucëve Katy Perry Collections, shëndeti i saj mendor dhe marrëdhëniet me Orlando Bloom.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress