Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:53

​Manekinia dashuron reperin

Nju Jork | 12/10/2017 19:11

Bella më në fund harroi Weekend dhe u dashurua në Drake.

Motra e vogël Hadid thuhet se ka qenë në lidhje me Drake për katër muaj, por ata nuk e kanë pranuar publikisht këtë.

Modeli Bella Hadid festoi ditëlindjen e saj të 21-të në Nju Jork kohët e fundit. Në një festë madhështore për 30 vetë në sallën prestigjioze të socialistit të Nju Jorkut thuhet se ishte organizuar dhe paguar nga Drake (30).

Reperi duket se është në lidhje me modelen që katër muaj, por ata nuk duan të dalin me këtë informacion te publiku. Kjo është lidhja e parë e Bell pas ndërprerjes së lidhjes me Weekend (27), i cili menjëherë kaloi në lidhje me këngëtaren Selena Gomez (25), transmeton KosovaPress.

Bella duket se më në fund e harroi Weeknd, dhe dashurinë e saj me Drake pa sukses u përpoq të mohojë nëna e saj Yolanda.

Në një talk show, udhëheqësi i emisionit e pyeti nëse ishte e vërtetë se Bella dhe Drake janë në lidhje. Yolanda me këtë rast tha se “mund ta marrim këtë si përgjigje të konfirmuar.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress