Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 14.12.2018 07:49

​Lopez bëhet bionde (Foto)

Los Anxhelos | 13/03/2018 11:38

Këngëtarja Jennifer Lopez (48) ditëve të fundit ka punuar në spotin me Yandel (41) dhe Abraham Mateo (19) për këngën "Se acabo el amor".

Lopez në set serish ka ardhur me miken e saj , dizajnuesen e modës Donatelle Versace (62).

Fansat klane vërejtur Jennifer me imazh të ri, duke ndërruar ngjyrën e flokëve në bionde, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress