Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 26.04.2019 02:50

​Lawrence ‘soditëse’ e mediave sociale

Los Anxhelos | 12/09/2018 19:34

Ylli 28-vjeçar ka shmangur më herët idenë e hyrjes në faqet si Facebook, Twitter ose Instagram dhe nuk ka një prani publike në platforma.

"Unë jam një soditëse në media sociale: shikoj, nuk flas, ka gjithmonë kaq shumë reagime, kaq shumë njerëz që dëgjojnë dhe paguajnë vëmendjen dhe kanë aq shumë mendime për absolutisht çdo gjë. Unë me të vërtetë nuk dua ta mirëpres atë nëse nuk është absolutisht e nevojshme. Nuk dua të vë veten atje për asnjë arsye”, tha ajo për revistën InStyle.

Aktorja e “American Hustle” më parë ka insistuar se kurrë nuk do të hapë llogari në faqet e rrjeteve sociale.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress