Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:38

​Ky është vendi ku u xhirua ‘New Look’ - video

Londër | 18/07/2019 13:03

Rita Ora përfundimisht lansoi ​​videon muzikore që ne të gjithë ishim duke e pritur.

Tifozët e saj shumë shpejt kuptuan vendin se ku ishte xhiruar spoti për këngën më të re të këngëtares me origjinë kosovare.

Videoja u xhirua në Dubaj dhe këngëtarja aty duket mahnitëse në pjesët më pak të njohura të qytetit, si Ura Meydan, Bur Dubai, ndërtesat historike të Al Seef dhe The Creek, transmeton KosovaPress.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress