Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 17.12.2018 07:28

​Kur dasmën e prish një foto

| 13/11/2017 14:40

Kur bëhet fjalë për dasmën, një nga gjerat më të rëndësishme janë fotografitë, pasi ato do të jenë gjithnjë aty për të të kujtuar një nga ditët më të rëndësishme të jetës.

Çdo çift mundohet që të realizojë diçka ndryshe dhe të veçantë ditën e dasmës, në mënyrë që të mbeten për një kohë të gjatë në memorien e të ftuarve si një ceremoni speciale.

Por ndonjëherë ato i kalojnë limitet duke kaluar nga diçka ndryshe në diçka të çuditshme.

Më poshtë keni disa foto nga dasma të çuditshme, foto të cilat do u kujtojnë gjithnjë çiftit se mund të kishin zgjedhur mënyra të tjera për të pozuar në ditën e tyre më të veçantë.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress