Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:06

​​Kim tregon të pasmet (Foto)

Los Anxhelos | 13/03/2018 12:33

Kim Kardashian edhe një herë është fotografuar në rroba të brendshme.

Ylli i realitetit ka pozuar në fotografitë më të reja seksi në bikine të hirta, derisa në këmbë ka të mbathur çorape.

“Më duhet pak ngjyrë”, shkruan Kim.

Fansat nuk i ka penguar kjo dhe kanë bërë 2 milionë pëlqime për një kohë të shkurtër, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress