Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:48

​Kim provokon nga tavolina e pokerit

San Francisko | 13/01/2019 23:03

Ylli i realitetit ishte pjesë e ahengut në San Francisko për të festuar datëlindjen e 40-të të John Legend.

Kim Kardashian tregoi në mënyrë të qartë se ishte duke kaluar një natë të mirë pasi ajo zbuloi fotot nga ahengu.

38-vjeçarja dukej në stil të lartë në fotografitë që ndau në një tavolinë pokeri me bashkëshortin e saj Kanye West, dhe John me gruan e tij Chrissy Teigen.


Ditëlindja e Legend ishte në fakt më 28 dhjetor, por familja priti të kremtojë derisa të përfundojnë festat e fundvitit.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress