Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 20.07.2018 01:14

​Kim kalon një natë romantike me Kanye West (Foto)

Los Anxhelos | 13/09/2017 19:20

Kim Kardashian është paraqitur serish në veshje elegante derisa kalon momente romantike së bashku me bashkëshortin e saj Kanye West.

Mediat më herët kanë raportuar se çifti pret një fëmijë nga nëna surrogate dhe Kim ka thënë se do ta bëjnë të ditur këtë kur të jenë të gatshëm.

Derisa ata presin fëmijën e tretë, Kim dhe Kanye kalojnë  momente të bukura në Los Anxhelos, transmeton KosovaPress.  

Çifti është dukur pranë njëri-tjetrit derisa largohen nga shou privat i Dave Chappelle në The Peppermint Club.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress