Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.09.2018 02:51

​Kim ia mësyn shitores me sytjena transparente (Foto)

Los Anxhelos | 11/10/2017 21:09

Kim Kardashian doli për të blerë në shitore në sytjena transparente.

Dhe menduat se Kardashianët humbën gjithë sytjenat e tyre!

Ju e dini situatën kur duhet të hani diçka të ëmbël dhe nuk keni asgjë në shtëpi, kështu që ju visheni në një kombinim tërësisht të çmendur dhe shkoni në stacionin e parë të gazit?

Bukuroshja Kim Kardashian, e cila asnjëherë nuk është dukur më bukur, trupin e saj seksi tenton ta ekspozojë në çdo moment, transmeton KosovaPress.

Paparacitë e xhiruan atë duke dalë nga shitorja me bombone gome në dorë.

Ne jemi të sigurt se punonjësi i cili shiti karamelet e saj ishte me fat!


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress