Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 25.06.2018 01:31

​Kim Cattrall: Më nuk varem nga puna në Hollywood

Londër | 17/05/2017 18:25

Aktorja Kim Cattrall, e njohur për rolin e Samantha në serinë e popullarizuar “Seksi dhe qyteti”, ka thënë për BBC se më nuk varet nga ofertat për punë në Hollywood.

Ajo ka deklaruar edhe se më nuk dëshiron të pranojë ofertat që të aktrojë “plakën groteske”.

“Unë nuk jam kjo dhe vërtet nuk ndihem kështu”, ka thënë Kim dhe ka shtuar se për shkak të situatës në të cilën ndodhet sot ka vendosur të merret me punën e producentes ekzekutive. Kim është e bindur se paragjykimet ndaj personave të moshuar nuk do ta ndalojnë në punët e suksesshme, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress