Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:38

​Kidman hap llogarinë në Instagram, kjo është fotoja e saj e parë

Kanberra | 11/01/2018 16:37

Aktorja australiane Nicole Kidman i është bashkëngjitur rrjetit të njohur shoqëror Instagram dhe kjo është fotografia e parë që ka ndarë me fansat.Kidman në ndarjen e Globit të Artë u përzgjodh aktorja më e mirë për mini-serinë ‘Big little lies’.

Ylli i Hollywoodit shkëlqeu në skenë dhe pati një fjalim fantastik, si dhe u fotografua me kolegët e saj.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress