Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 21.11.2019 12:21

​Këto të famshme nuk do i njihni pa make up

| 12/08/2019 13:22

Shumë të famshëm kanë përqafuar trendin e publikimit të fotove pa grim duke treguar bukurinë e tyre natyrore.

Yjet si Christina Aguilera dhe Kesha kanë qenë  ndër të parat që u përballën me këtë sfidë.

Të famshëm të tjerë si Zendaya dhe Kylie Jenner kanë ndarë selfie pa grim në Instagram.  Këtu janë disa foto të të famshmëve që kanë publikuar foto pa grim.

Christina Aguilera

Heidi Klum

Rihanna

Alessandra Ambrosio

Alicia Keys

Jennifer Garner


Selena Gomez

Kim Kardashian 


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress