Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 26.01.2020 05:12

​Këngëtarja e njohur bëhet nënë në moshën 44 vjeçare (FOTO)

| 09/10/2019 14:15

Këngëtarja e njohur austrialiane Natalia Imbruglia është bërë nën për herë të parë në moshën 44 vjeqare. Ajo ka sjellë në jetë djalin Max Valentin.

Lajmin e gëzueshëm këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën mban dorën e djalit të lindur ndërsa poshtë fotografisë ka shkuar.

“Mirë se erdhe në jetë Max Valentin Imbruglia, Zemra më rrah”, ka shkruar këngëtarja.

Pas publikimit kanë pasur shumë urime nga kolegët e saj dhe adhuruesit.


Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress