Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 06:25

​Katy Perry tregon se kujt i këndoi në “I Kissed A Girl”

Los Anxhelos | 17/05/2017 19:17

Katy Perry është autore e disa hiteve, të cilat kanë zënë majat e top-listave botërore, por njëri prej tyre na ka mbetur në kujtesë.

Kohë më parë është zbuluar se kujt i ka kënduar saktë Katy në këtë këngë dhe askush nuk ishte i shokuar pas zbulimit se kënga flet për Miley Cyrus.

Miley për 103.5 KTU, tha se Katy për një kohë të gjatë është mahitur se kënga i kushtohet asaj.

“Por, duke pasur parasysh se koha kur është krijuar kënga, më 2008, kam pasur vetëm 15 vjet dhe i gjithë tregimi duket paksa i çuditshëm”, është shprehur ajo.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress