Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 04:11

​Kate Middleton mbush 37-vjeç, kështu dukej para se të martohej

Londër | 09/01/2019 19:09

Kate Middleton feston sot ditëlindjen e 37. Bashkëshortja e Princit William, mbreti i ardhshëm britanik, është një nga gratë më elegante në botë dhe stili i saj kopjohet nga femrat anembanë botës.

Ajo është e martuar me Prince William që nga viti 2011, dhe para se të merrte titullin mbretëror, ka jetuar si të gjithë të rinjtë e tjerë, transmeton KosovaPress.

Kate nuk ka skandale nga e kaluara, por ajo gjithmonë ka pëlqyer zbavitjet. Disa dëshmitarë thonë se në universitet ajo ishte aq e dehur sa William ishte detyruar ta bartë deri në shtrat.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress