Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 07:53

​Kafshët, një lloj tjetër dashurie (Foto)

| 11/06/2019 14:54

Kafshët janë një burim i madh gëzimi.

Dhe ata të gjithë kanë tiparet e tyre personale të karakterit që na bëjnë për vete.

 Ja disa fotografi të bukura të kafshëve


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress