Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 12:28

​Jonida Maliqi përformon në ‘London Eurovizion Party’

| 15/04/2019 12:01

Në vazhdën e përformancave para netëve të festivalit evropian ‘Eurovizion’, përfaqësuesja e Shqipërisë, këngëtarja Jonida Maliqi, ka përformuar në Londër këngën ‘Ktheju tokës’.

Në paraqitjen e  në ‘ London Eurovision Party 2019’, Jonida Maliqi është mirëpritur nga publiku të cilët kanë kënduar bashkë me këngëtaren.

Eurovizion do të mbahet në Telaviv të Izrealit, me datat 14, 16 dhe 18 maj, ndërsa Jonida Maliqi përfaqëson Shqipërinë në këtë festival me këngën ‘Ktheju tokës’./KosovaPress/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress