Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.04.2018 11:06

​JLo i dhuron kushërirës…Ronaldon

| 11/01/2017 13:36

Jo gjithë dhuratat mund të bëhen për ditëlindjen e një miku a ta afërmi, por po të jesh Jennifer Lopez, ato realizohen pa asnjë pengesë.

Këngëtarja portorikane ndodhej në Portugali me kushërirën e saj, Tina Rios. 

Kjo e fundit festonte ditëlindjen e saj dhe JLo, duke e ditur që ajo është një fanse e çmendur e Cristiano Ronaldos, i dhuron për ditëlindje një përqafim nga asi portugez. 

E gjithë dhurata e ndodhur në një lokal nate në Portugali është filmuar dhe më pas shpërndarë nëpër rrjetet sociale dhe faqe të ndryshme interneti.

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress