Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 23.10.2018 12:09

​Jessica Alba bëhet nënë (Foto)

Los Anxhelos | 01/01/2018 20:35

Aktorja dhe bashkë-themeluesja e kompanisë Honest ka mirëpritur fëmijën e saj të tretë me burrin dhe themeluesin e Pair of Thieves, Cash Warren.

“Hayes Alba Warren, dhurata më e mirë për Vitin e Ri. Cash dhe unë ndihemi të bekuar," shkroi Alba në Instagram, duke zbuluar emrin e fëmijës.

Jessica dhe Cash tashmë janë prindër krenarë për vajzat Honor dhe Haven që kanë qenë më shumë se të ngazëllyer për të mirëpritur një vëlla në familjen e tyre, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress