Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 02:37

​Jennifer Lopez tregon muskujt (Foto)

Los Anxhelos | 03/01/2018 16:33

Linja e këngëtares mbahet nga stërvitja e rregullt dhe vallëzimi, dhe fotografia e fundit tregon se trajnimet kanë një efekt të shkëlqyeshëm.

Jennifer Lopez ka postuar një foto në Instagram, ku ajo tregon një trup muskulor dhe të pasme të bujshme.

Megjithëse është afër moshës 50-vjeçare, Jenn mban një trup me linja perfektë, duke iu falënderuar stërvitjes së rregullt, transmeton KosovaPress.


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress