Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 06:34

​Jennifer Lopez rastësisht tregon të brendshmet

Los Anxhelos | 09/06/2019 23:43

Jennifer Lopez mahnit tifozët me pamjen e saj të bukur, gjë që e bën të vështirë të besosh se së shpejti do të jetë 50-vjeçe.

Këngëtarja kryen ushtrime të përditshme dhe përpjekjet e saj ia vlejnë, duke dëshmuar kudo që shfaqet.

Në çmimet e mbajtura kohët e fundit të CFDA, Jennifer mori çmimin e ikonës së modës, dhe ajo shkëlqeu në një kombinim që zbuloi barkun e saj të gdhendur, transmeton KosovaPress.

Por, edhe ajo nuk është e përsosur, kështu, që në këtë ngjarje të mbajtur në Majami, aktorja zbuloi më shumë se sa kishte planifikuar: të brendshmet e saj.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress