Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 18.01.2019 01:42

​Jennifer Lopez nuk dëgjon kritikat

Los Anxhelos | 16/05/2018 18:08

Këngëtarja dhe aktorja e njohur ka treguar se nuk mërzitet shumë për kritikat që i bëjnë asaj për shkak të trupit.

Jennifer Lopez tha se ka humbur peshë në ditët e hershme të karrierës, megjithatë nuk pranoi se ajo ishte e lumtur me trupin e saj, transmeton KosovaPress.

Nëna e dy fëmijëve, e cila po takon Alex Rodriguez, ka falënderuar familjen e saj për ndihmën e dhënë sa i përket imazhit të saj, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress