Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 12:13

​Ja si e uron Graniti nënën për ditëlindje

| 14/11/2017 12:30

Nëna e dy futbollistëve të njohur Granit dhe Taulant Xhaka e ka sot ditëlindjen.

Ajo ka marrë urime të shumta sot nga të afërmit e saj. Një urim të përzemërt në Facebook ia ka dedikuar edhe djali i vogël i saj.

 

Futbollisti i njohur ia ka uruar nënës së tij ditëlindjen me një fotografi ku shihet me të dy prindërit.

Urimin Xhaka e ka shkruar në shqip, gjermanisht dhe anglisht.

 

Urimi i Xhakës

 

Urime Ditlindja Nëna ime ❤️ Alles gute zum Geburtstag Mami ❤️ Happy Birthday Mom ❤️


 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress