Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 02:38

​Instruktorja e fitnesit shkon me brekë në palestër (Foto)

Torino | 03/01/2018 16:07

Roberta Carluccio është një model dhe instruktore e fitnesit, por përveç palestrës, ajo gjithashtu e do futbollin.

Në mënyrë të veçantë, ajo pëlqen Juventusin dhe lojtarët e saj, gjë të cilën e shpreh edhe në Instagramin e saj.

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress