Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 27.05.2018 05:23

​I nxorre të gjitha Bella!

| 18/05/2017 09:58

Ajo është një nga modelet më të kërkuara në botë. Por pavarësisht se zotëron pasarelat në Paris, Londër e Nju Jork, Bella Hadid nuk është imune ndaj incidenteve në tapetin e kuq.

Dhe kjo ndodhi në hapjen e Festivalit të Kanës. Duke ecur në tapetin e kuq në edicionin e 70-të të Festivalit të Filmit, 20-vjeçarja pati një problem me veshjen. 

Modelja i buzëqeshte kamerave dhe dukej mjaft në formë, por në fakt problemi ishte fustani i saj, i cili hapej duke i ekspozuar të brendshmet.

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress