Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:35

​Hilary Duff është shtatzënë!

| 12/06/2018 17:00

Aktorja Hilary Duff është në pritje të një vajze me të dashurin e saj këngëtar Matthew Koma.

Dyshja u shfaq në një event të Entertainment Weekly të veshur në kostume të zeza. Ata u fotografuan në tapetin e kuq së bashku dhe gjithashtu në shoqërinë e njëri-tjetrit brenda eventit.

Mbas përfundimit të martesës së saj me Mike Comrie në 2014, Duff u përpoq të gjente një partner të ri por shumicën e rasteve rezultonte e pafat. “Nuk kam patur asnjëherë marrëdhënie të mirë me takimet e para; nuk dua te identifikohem si femër e cila nuk jeton dot pa një partner,” u shpreh Duff.

Aktorja ka një djalë 6 vjeçar me ish-bashkëshortin e saj Comrie me të cilin deklaron se ka një marrëdhënie të shkëlqyer dhe se është tepër e gëzuar me faktin se të dy janë thellësisht të integruar në jetën e djalit te tyre.


Temat:

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress